Marsel-Siler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marsel-Siler

---
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 The Sims 2

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin



Broj postova : 103
Join date : 13.03.2008
Age : 30
Lokacija : Lukavac,BIH

The Sims 2 Empty
PostajNaslov: The Sims 2   The Sims 2 Icon_minitimepet oľu 14, 2008 5:23 pm

The Sims 2 strateška je računalna igra, simulacija stvarnog života, čiji je programer tvrtka Maxis, a izdavač Electronic Arts. Nastavak je najbolje prodavane igre u povijesti, The Sims. U prodaju je puštena 17. rujna, 2004. i prodana je u milijun kopija, samo u prvih deset dana. The Sims 2 igra puštena je u prodaju zasebno za svaku platformu. Namijenjena je Windows operacijskom sustavu, Mac OS X, i nekoliko drugih konzola. Dosad su u prodaju puštene četiri ekspanzije i tri dodatka za igru.

U The Sims 2, igrač preuzima kontrolu nad životima Simsa, računalnih likova u igri, u njihovu međuodnosu s njihovom virtualnom okolinom, od svakodnevnih aktivnosti do stvaranja veza s drugim Simsima, na način sličan kao i u stvarnom životu. Igra se temelji na svojoj prethodnici, The Sims, dopuštajući Simsima da prođu kroz šest stadija svoga života i objedinjujući ih u potpuno novi 3D mehanizam igre.
[Vrh] Go down
https://marsel.forumakers.com
hary




Broj postova : 22
Join date : 14.03.2008
Lokacija : Lukavac,BIH

The Sims 2 Empty
PostajNaslov: Re: The Sims 2   The Sims 2 Icon_minitimesub oľu 15, 2008 11:42 am

Imao sam je na kompu super je ali sam oborio sistem i nemam je vise. A nemam ni CD. Šteta !!! lol!
[Vrh] Go down
Areha




Broj postova : 39
Join date : 27.03.2008

The Sims 2 Empty
PostajNaslov: Re: The Sims 2   The Sims 2 Icon_minitimečet oľu 27, 2008 1:14 pm

Čuo sam o njoj, svi govore kako je super...
Super je i za mene, samo što je ja za razliku od ostalih nemam lol!
[Vrh] Go down
Sponsored content





The Sims 2 Empty
PostajNaslov: Re: The Sims 2   The Sims 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
The Sims 2
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» The Sims 3
» The Sims 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Marsel-Siler :: Zabava :: Igrice-
Forum(o)Bir: